JAK ZROBIĆ APLIKACJĘ Z LITEREK

Aplikacje to wspaniały sposób aby nasze ubrania nabrały charakteru i indywidualności. Napisy, wzory, symbole, mogą wyrazić naszą osobowość, nasze poglądy albo zamanifestować to co lubimy. W zasadzie pomysłów na to jaki chcemy mieć napis na poduszce, sukience albo bluzce jest nieskończona ilość. To co zrobicie zależy od Was ja pokaże Wam jak szybko i łatwo to wykonać.
Na początek pomysł i projekt, w moim przypadku będą to  dwie poduszki w kształcie serca z napisami: Love  Fashion. 


1. Wymyślamy sobie, kształt, rozmiar liter, kolor i co tam tylko nam wyobraźnia podpowie2. Robimy szablon poduszki, jeśli akurat robimy poduszkę bo jeśli będzie to coś innego to oczywiście poduszki nie ma sensu wykrajać:)


3. Gdy już wytniemy naszą bazę pora na literki. Wycinamy z papieru matrycę i układamy na tkaninie w lustrzanym odbiciu. Następnie odcinamy potrzebną ilość tkaniny.4. Na lewą stronę tkaniny przy pomocy żelazka naklejamy taśmę z klejem.


 5. Po naklejeniu taśmy odrysowujemy nasze literki w lustrzanym odbiciu i wycinamy


6. Następnie każda literkę przeprasowujemy gorącym żelazkiem i odklejamy taśmę, która zabezpiecza klej7. Literki układamy na naszej poduszce i przyklejamy. Tu uwaga raz przyklejona literka już nie da się odkleić więc trzeba uważać.


8. Następnie literki przyszywamy. Jeśli wycinaliśmy je z dzianiny możemy szyć je zwykłą stębnówką, jeśli z tkaniny to lepiej będzie przyszyć je tak zwanym zygzakiem 


9. Następnie poduszki zszywamy i nacinamy wypukłe elementy aby szwy się lepiej układały


10. Poduszki gotowe. Trzeba je tylko wypchać.
Ja doszyłam jeszcze zawieszki ze wstążki bo moje poduszki będą wisiały. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz